Informatika
Informatika
Informatika
Informatika

Novosti

Škola u medijima

16. septembar 2020.

U užičkom nedeljniku "Vesti" od 11. septembra 2020. godine objavljen je članak pod nazivom "Dr Ljubica Diković predsednik Akademije". Novinar D.Cvijović.

Plan mera, Korona virus

25. jul 2020.

Plan mera za sprečavanje pojave i širenja epidemije.

oglasna tabla

Oglasna tabla - nastavne aktivnosti

Filter

Sve vesti| Osnovne studije|Master studije|Sačuvaj podešavanje

Interna medicina sa zdravstvenom negom 2

28. septembar 2020

Praktični deo ispita iz predmeta Interna medicina sa zdravstvenom negom 2 održaće se u četvrtak, 1. oktobra 2020. godine u 13 časova u Kancelariji glavne sestre Opšte bolnice Užice.

Neurologija sa zdravstvenom negom

28. septembar 2020

Potrebno je da radove za praktični ispit iz predmeta Neurologija sa zdravstvenom negom pošaljete do 7.10.2020. godine na mejl(klikni) saradnika Snežane Starčevič ili na mejl(klikni) saradnika Rade Milić.

Mehanika

28. septembar 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika.

Otpornost materijala

28. septembar 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Kontrola i revizija

28. septembar 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Tehnologije prečišćavanja otpadnih voda

26. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologije prečišćavanja otpadnih voda..

Master rad

24.septembar 2020

Izveštaj komisije za ocenu i odbranu master rada studenta, Milice Bjeličić, broj indeksa MB26/17.

Ispiti, dr Vesna Marjanović

24. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta predmetnog nastavnika dr Vesne Marjanović:

Matematika 2

24. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Matematika 2.

Osnove bezbednosti i zdravlja na radu

23. septembar 2020

Rezultati testa iz Osnova bezbednosti i zdravlja na radu za odlazak na Stručnu praksu.

Ispiti, dr Zorica Tanasković

23. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta predmetnog nastvanika dr Zorice Tanasković.

Aplikativni softver

23. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver održanog 18.09.2020. godine

Upravljačko računovodstvo

23. septembar 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Privredno pravo

23. septembar 2020

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Privredno pravo.

Poslovne finansije

23. septembar 2020

U prilogu se nalaze rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u oktobarskom ispitnom roku. Dodatni termin za polaganje ispita je u oktobarskom roku je ponedeljak 28.09.2020. godine u 11 časova.

Marketing i Marketing u turizmu

23. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Marketing i Marketing u turizmu.

Infektologija sa zdravstvenom negom

21. septembar 2020

Praktični ispit iz predmeta Infektologija sa zdravstvenom negom će se održati 24. septembra 2020. godine u 13h na TS2 OB Užice(Maske su obavezne).

Upravljačko računovodstvo

20. septembar 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Ispiti, dr Vesna Marjanović

19. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta predmetnog nastavnika dr Vesne Marjanović:

Transportni sistemi

18. septembar 2020

Ispit iz nastavnog predmeta Transportni sistemi na master studija održaće se u četvrtak, 24. septembra 2020. godine od 10h.

Engleski jezik 1 i 2

17. septembar 2020

Rezultati ispita održanog u oktobarskom ispitnom roku nalaze se u prilogu. Usmeni deo ispita i upis ocena obaviće se u sredu, 23.09.2020. godine, u 11:30h, u slušaonici 317.

Master rad

17.septembar 2020

Izveštaj komisije za ocenu i odbranu master rada studenta, Zorana Tomić, broj indeksa MB01/17.

Ispiti, dr Branko Drljača

17. septembar 2020

Svi ispiti iz nastavnih predmeta koje predaje dr Branko Drljača u oktobarskom ispitnom roku održaće se u novom terminu u četvrtak, 24. septembra 2020. godine u 11 časova.

NU mašine i Programiranje CNC sistema 1

17. septembar 2020

Usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku iz predmeta NU mašine i Programiranje CNC sistema 1 kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održani u subotu, 19.09.2020. godine u 09.00 sati, sala 205.

Obrada rezanjem

17. septembar 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem u oktobarskom ispitnom roku.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

16. septembar 2020

Ispit iz nastavnog predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom (studijski program Mašinstvo) će se održati u petak 25.09.2020. godine sa početkom u 14:00 časova, sala 205 umesto prema planiranom rasporedu 22.09.2020.

dr Radomir Stojanović, Konsultacije

16. septembar 2020

Konsultacije i "popravni" kolokvijumi obaviće se u kabinetu 306 po sledećem rasporedu:

  • ponedeljak, 21.09.2020. godine od 15:00 do 17:00h
  • utorak, 22.09.2020.godine od 10:00 do 12:00h

C/C++

16. septembar 2020

U prilogu se nalaze rezultati pismenog dela ispita iz predmeta C/C++ u oktobarskom ispitnom roku. Usmeni deo ispita će se održati u terminu planiranom zvaničnim rasporedom ispita.

Konsultacije, Ivana Marinković

14. septembar 2020

U sredu, 16.09.2020. godine, umesto od 10-12, konsultacije iz predmeta Engleski jezik će se držati u terminu od 13-15 h.

Konsultacije, dr Ivana Bojović

14. septembar 2020

Konsultacije kod dr Ivane Bojović biće održane u petak, 18.09.2020. godine u terminu od 10:00 do 14:00 časova.

Konsultacije, Miroslava Jordović Pavlović

14. septembar 2020

Raspored konsultacija se samo za ovu radnu nedelju menja i to utorak, 15.09.2020. godine u periodu 15-17h i petak, 18.09.2020. godine, u periodu 11-13h.

Interna medicina sa zd.negom i Neurologija sa zd.negom

10. septembar 2020

Obaveštenje iz nastavnih predmeta Interna medicina sa zdrvstvenom negom i Neurologija sa zdravstvenom negom.

Savremene metode pripreme vode za piće

09. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Savremene metode pripreme vode za piće.

Tehnologije prečišćavanja otpadnih voda

09. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Tehnologije prečišćavanja otpadnih voda.

Mehanika tla i fundiranja

07. septembar 2020

Pitanja za usmeni ispit iz nastavnog predmeta Mehanika tla i fundiranja.

Konsultacije, dr Radomir Stojanović

07. septembar 2020

Konsultacije planirane za ponedeljak, 07.09.2020. god. i utorak, 08.09.2020.god. pomeraju se za termine koji će biti naknadno određeni.

Računovodstvo

07. septembar 2020

Rezultati kolokvijuma i ispita iz nastavnog predmeta Računovodstvo.

Merenje i kontrola kvaliteta

05. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Merenje i kontrola kvaliteta.

Otpornost materijala

05. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Otpornost materijala.

Upravljačko računovodstvo

05. septembar 2020

Rezultati ispita i kolokvijumaiz nastavnog predmeta Upravljačko računovodstvo.

Infektologija sa zdravstvenom negom

05. septembar 2020

Praktični ispit iz predmeta Infektologija sa zdravstvenom negom će se održati 14. septembra 2020. godine u 10h na TS2 OB Užice(Maske su obavezne).

Računarske mreže

04. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Računarske mreže u septembarskom roku možete videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika. Upis ocena je u ponedeljak 07. septembra 2020. god. u 11.30, sala 318.

Hemija, Hemija 2

04. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Hemija/Hemija 2.

Termodinamika i toplotni aparati

04. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Termodinamika i toplotni aparati.

Test, Bezbednost i zdravlje na radu

04. septembar 2020

Rezultati polaganja testa iz oblasti Bezbednost i zdravlje na radu za odlazak na Stručnu praksu u septembarskom ispitnom roku.

Aplikativni softver

04. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver održanog 28. avgusta 2020. godine.

Ispiti, dr Zorica Tanasković

02. septembar 2020

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta koje predaje dr Zorica Tanasković.

Softverska obrada multimedijalnihg podataka

02. septembar 2020

Ispit iz nastavnog predmeta Softverska obrada multimedijalnihg podataka će se održati po grupama:

  • grupa u 13h, studenti šesti semestar smer multimedija i studenti 4 semestar koji polažu drugi deo ispita,
  • grupa u 14,30h ostali
.

Kontrola i revizija

02. septembar 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Poslovne finansije

01. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Marketing i Marketing u turizmu

01. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Marketing i Marketing u turizmu.

Otpornost materijala

01. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Mehanika tla i fundiranje

01. septembar 2020

Rezultati ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

Kontrola i revizija

31. avgust 2020

Rezultati kolokvijuma i ispita iz predmeta Kontrola i revizija.

Privredno pravo

30. avgust 2020

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Privredno pravo.

C/C++

29. avgust 2020

U prilogu se nalaze rezultati ispita iz predmeta C/C++ u avgustovskom ispitnom roku. Usmeni deo ispita će se održati u planiranom terminu.

Hemija/Hemija 2

29. avgust 2020

Rezultati prvog dela ispita iz predmeta Hemija/Hemija 2.

Upravljačko računovodstvo

29. avgust 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Konsultacije, dr Sandra Stojadinović Jovanović

27. avgust 2020

Sledeće radne nedelje će se konsultacije kod prof. dr Sandre Stojadinović Jovanović održati u ponedeljak, 31.08.2020. godine, u vremenu od 9 do 13h, umesto u sredu 02.09.2020. godine.

Konsultacije, dr Radomir Stojanović

27. avgust 2020

Konsultacije kod dr Radomira Stojanovića će se održati u sledećim terminima:

  • ponedeljak, 31.09.2020. godine od 15 do 17 časova u kabinetu 306 i
  • utorak, 01.09.2020. godine od 10 do 12 časova u kabinetu 306.

Klinička letnja stručna praksa 1 i 2

27. avgust 2020

Obaveštenje iz nastavnog predmeta Klinička letnja stručna praksa 1 i 2 na studijskom programu Zdravstvena nega.

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

27. avgust 2020

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 nalaze se u prilogu. Usmeni ispit/upis ocena održaće se u ponedeljak, 31.08.2020. godine, u 10:00 h, u slušaonici 317.

Mašinski elementi

27. avgust 2020

Ispit iz predmeta Mašinski elementi planiran za ponedeljak 31.08.2020. godine u 12:00 časova, biće održan istog dana u 10:00 časova.

Objektno orijentisano programiranje

26. avgust 2020

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje u avgustovskom ispitnom roku položili su sledeći studenti: IN 012/16 Milovanović Danilo i IN 024/16 Drčelić Strahinja. Usmeni ispit će se održati prema aktuelnom rasporedu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

26. avgust 2020

Studenti koji nisu odbranili Seminarski rad iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika, pre polaganja ispita u septembarskom ispitnom roku, rad mogu braniti u ponedeljak, 31. 08. 2020. godine u 10:00h sala 208.

Obrada rezanjem

26. avgust 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem u septembarskom ispitnom roku.

Obrada rezanjem, NU mašine i Programiranje CNC sistema 1

25. avgust 2020

Usmeni deo ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Obrada rezanjem, NU mašine i Programiranje CNC sistema 1 kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održani u subotu 29.08.2020. godine u 08.00 sati, sala 205.

C/C++

25. avgust 2020

U prilogu se nalaze rezultati popravnog kolokvijuma iz nastavnog predmeta C/C++ u avgustovskom ispitnom roku.

Hirurgija sa zdravstvenom negom

25. avgust 2020

Obaveštenje za praktični deo ispita iz predmeta Hirurgija sa zdravstvenom negom.

Neurologija sa zdravstvenom negom

23. avgust 2020

Potrebno je da radove za praktični ispit iz predmeta Neurologija sa zdravstvenom negom pošaljete do 1.09.2020. godine na mejl(klikni) saradnika Snežane Starčevič ili na mejl(klikni) saradnika Rade Milić.

Softverska obrada multimedijalnih podataka

17. jul 2020

Spisak studenata sa uslovom izlaska na ispit iz predmeta Softverska obrada multimedijalnih podataka u septembarskom ispitnom roku možete pogledati ovde.

Računovodstvo

12. jul 2020

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Ispiti, mr Dragiša Mićić

11. jul 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz nastavnih predmeta kod mr Dragiše Mićića:

Računarske mreže

11. jul 2020

Rezultate ispita iz predmeta Računarske mreže možete videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika. Upis ocena je u ponedeljak 13. jula 2020. god. u 12.00, sala 318.

Ispiti, dr Vesna Marjanović

11. jul 2020

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta kod dr Vesne Marjanović:

Upravljanje rizikom i metode i procene rizika

10. jul 2020

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode i procene rizika.

Bezbednosti i zdravlja na radu

10. jul 2020

Rezultati polaganja testa iz oblasti Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu.

Uvod u objektno programiranje

09. jul 2020

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje koji će se održati 10. jula 2020. godine.

Baze podataka, SQL

09. jul 2020

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Baze podataka, SQL koji će se održati 10. jula 2020. godine

Algoritmi i stukture podataka

09. jul 2020

Ispit iz nastavnog predmeta Algoritmi i stukture podataka održaće se prema planiranom rasporedu 10. jula 2020. godine. Grupe za polaganje ispita u prilogu.

Softverska obrada multimedijalnih podataka

08. jul 2020

Ispit iz predmeta Softverska obrada multimedijalnih podataka će se održati u dva termina:

  • 13h Informacione tehnologije III godina
  • Informacione tehnologije II godina do broja indeksa 15, a ostali u 14:15h

Hemija 1

08. jul 2020

Rezultati ispita iz predmeta Hemija 1.

Marketing i Marketing u turizmu

07. jul 2020

Rezultati ispita iz predmeta Marketing i Marketing u turizmu.

Ispiti, dr Đorđe Đuričić

07. jul 2020

Rezultati pismenog dela ispita kod dr Đorđa Đuričića iz nastavnih predmeta:

Konsultacije kod nastavnika Miroslave Jordović Pavlović

06. jul 2020

Konsultacije kod nastavnika Miroslave Jordović Pavlović za ovu sedmicu biće pomerene u odnosu na uobočajeni raspored i to: sreda 08.07.2020. godine, umesto od 9 do 11h održaće se od 11 do 13h i petak 10.07.2020. godine, umesto od 9 do 11h održaće se u četvrtak 09.07.2020.godine u terminu od 10 do 12h.

Ispiti, dr Zorica Tanasković

03. jul 2020

Rezultati ispita kod prof. dr Zorice Tanasković.

Kontrola i revizija

03. jul 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija.

Upravljačko računovodstvo

03. jul 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz nastavnog predmeta Upravljačko računovodstvo.

Interna medicina sa zdravstvenom negom

03. jul 2020

Obaveštenje iz nastavnog predmeta Interna medicina sa zdravstvenom negom.

Engleski 1 i 2

02. jul 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Engleski 1 i 2 u julskom ispitnom roku. Usmeni ispit i upis ocena obaviće se u ponedeljak, 06.07.2020. godine, u 10h. Potrebno je da u to vreme budete ispred kabineta 316.

Objektno programiranje

02. jul 2020

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje u julskom roku nije položio ni jedan student.

dr Ljubica Diković

02. jul 2020

Svi studenti koji treba da odbrane predispitne obaveze iz predmeta kod dr Ljubice Diković (Matematika 1, Matematika 2, Poslovna matematika, Statistika) mogu doći u sledećim terminima u julskom roku:

  • 7.7.2020 , u 13 č u sali 302
  • 9.7.2020 . u 10 č u sali 302

Savremene metode pripreme vode za piće

02. jul 2020

Rezultati ispita iz predmeta Savremene metode pripreme vode za piće u julskom ispitnom roku.

Hemija 1

02. jul 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 1 u julskom ispitnom roku.

Kontrola i revizija

02. jul 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Obrada rezanjem

01. jul 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem u julskom ispitnom roku.

Tehničko crtanje i nacrtna geometrije

01. jul 2020

Ispit iz nastavnog predmeta Tehničko crtanje i nacrtna geometrije održaće se u petak, 3. jula 2020. godine sa početkom u 13 časova u amfiteatru 109, umesto kako je bilo planirano po rasporedu od 9 časova.

C/C++

01. jul 2020

U prilogu se nalaze rezultati pismenog dela ispita iz predmeta C/C++ u julskom ispitnom roku . Usmeni deo ispita će se održati u planiranom terminu.

Usmeni, dr Ljubodrag Tanović

30. jun 2020

Usmeni deo ispita u julskom ispitnom roku iz predmeta Obrada rezanjem, NU mašine i Programiranje CNC sistema 1 kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održani u subotu 04.07.2020. godine u 08:00 sati, sala 205.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

29. jun 2020

Оdbranа seminarskih radova u julskom ispitnom roku je u četvrtak, 02. 07. 2020. godine u 13:00 časova, sala 317.

Hirurgija sa zdravstvenom negom

28. jun 2020

Obaveštenje za praktični deo ispita iz predmeta Hirurgija sa zdravstvenom negom.

Upravljačko računovodstvo

27. jun 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Master rad

26. jun 2020

Zapisnik komisije za odbranu master rada studenta Pavica Đorđe.

Ivana Bojović

26. jun 2020

Konsultacije kod dr Ivane Bojović biće održane u utorak 30.06.2020. godine u terminu od 11.30 do 15.30 časova .

C++

26. jun 2020

U prilogu se nalaze rezultati popravnog kolokvijuma održanog 25. juna. Svi studenti koji nisu obeleženi crveno imaju uslov za ispit u julskom ispitnom roku kao i studenti koji su uslov stekli ranije.

Objektno orjentisano programiranje

26. jun 2020

Studenti koji su predmet Objektno orjentisano programiranje slušali pre školske 2019/20 godine pismeni deo polažu u prvom zakazanom terminu (01. jula 2020. godine). U istom terminu studenti iz poslednje generacije brane projektne radove i polažu kolokvijum.

Stručna ptaksa Turizam

26. jun 2020

Potpisivanje Dnevnika stručne prakse od strane nastavnika zaduženog za stručnu praksu OSS Turizam, u ponedeljak 11-15h, kabinet 306. Potpis je neophodan radi regularnog upućivanja studenata na paksu 1 i 2.

Kontrola i revizija

26. jun 2020

Ispit iz predmeta Kontrola i revizija, održaće se u utorak, 30.06.2020 u 12h.

Master rad

25. jun 2020

Zapisnik komisije za odbranu master rada studenta Marjane Petrović.

Neurologija sa zdravstvenom negom

25. jun 2020

Obaveštavamo vas o načinu polaganja praktičnog dela ispita iz predmeta Neurologija sa zdravstvenom negom.

Kontrola i revizija

25. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija.

Računovodstvo

24. jun 2020

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Računovodstvo.

C/C ++

24. jun 2020

Popravni kolokvijum u okviru preistpitnih obaveza za julski rok iz predmeta C/C ++ održaće se, kako je i ranije najavljeno, u četvrtak, 25. juna od 13 časova u lab 308.

Bezbednosti i zdravlja na radu

24. jun 2020

Rezultati polaganja testa iz oblasti Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu.

Kontrola i revizija

24. jun 2020

Rezultati kolokvijuma i ispita iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija.

Softverska obrada multimedijalnih podataka

23. jun 2020

Spisak studenata koji imaju uslov za izlazak na julski ispitni rok nalazi se u prilogu.

Merenje i kontrola kvaliteta

23. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Merenje i kontrola kvaliteta.

Infektologija sa zdravstvenom negom

22. jun 2020

Praktični ispit iz predmeta Infektologija sa zdravstvenom negom će se održati 25. juna 2020. godine u 13h na TS2 OB Užice.

Otpornost materijala

21. jun 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Mehanika

21. jun 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika.

Računarske mreže

20. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Računarske mreže mogu se videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika.

Računovodstvo

20. jun 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Računovodstvo.

Programiranje CNC sistema 2

20. jun 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Programiranje CNC sistema 2 u junskom ispitnom roku.

Hemija,Hemija 2

20. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Hemija,Hemija 2.

Termodinamika i toplotni aparati

20. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika i toplotni aparati.

Upravljanje projektima

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje projektima.

Menadžment investicija

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment investicija.

Ispiti, dr Zorica Tanasković

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta kod dr Zorice Tanasković.

Menadžment inovacija

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija.

Softverska obrada multimedijalnih podataka

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Softverska obrada multimedijalnih podataka nalaze se u prilogu. Usmeni deo ispita održaće se u petak 19.06.2020. u 13h u kabinetu 308.

Elektronsko poslovanje

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Elektronsko poslovanje mogu se videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika.

Bezbednost na radu

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Termodinamika

19. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Marketing i Marketing u turizmu

18. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Marketing i Marketing u turizmu, rađenog 15.06.2020. godine.

Algoritmi i strukture podataka

17. jun 2020

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka koji će se održati 19.06.2020. godine

Baze podataka, SQL

17. jun 2020

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Baze podataka, SQL koji će se održati 19.06.2020. godine

Uvod u objektno programiranje

17. jun 2020

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje koji će se održati 19.06.2020. godine

Aplikativni softver

17. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver održanog 12.06.2020.

Uvod u objektno programiranje

17. jun 2020

Rezultati popravnog kolokvijuma - MariaDB održanog 15. juna 2020. godine.

Obaveštenje, dr Radomir Stojanović

17. jun 2020

Konsultacije, odbrana seminarskih radova i popravni kolokvijumi će se održati u utorak, 23.06.2020. godine od 12:00 do 15:00h u kabinetu broj 306.

Termini, mr Dragiša Mićić

17. jun 2020

Obaveštenje o termina za grafičke i seminarske radove i kolokvijume iz nastavnih predmeta Otpornost materijala, Mehanika, Merenje i kontrola kvaliteta i Mendžment kvaliteta.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

17. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Hemija 1

17. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Hemija 1.

Upravljačko računovodstvo, Kontrola i revizija

16. jun 2020

U utorak, 23. juna 2020. godine od 10 časova u sali 109 održaće se popravni kolokvijumi:

  • Upravljačko računovodstvo (prvi kolokvijum od 10 časova, drugi kolokvijum od 11:30 časova)
  • Kontrola i revizija (prvi kolokvijum od 10 časova, drugi kolokvijum od 11 časova)
.

Završni radovi i Zgradarstvo

16. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Završni radovi i Zgradarstvo.

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

15. jun 2020

Studenti koji nisu upisali ocene iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 mogu to učiniti u sredu, 17.06.2020. godine u 10 h, u kabinetu 316.

Elektronsko poslovanje i Elektronsko poslovanje u turuzmu

15. jun 2020

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Elektronsko poslovanje i Elektronsko poslovanje u turuzmu (za smerove PM i TT) će se održati u četvrtak 18. juna 2020. godine odmah nakon pismenog ispita. Studenti koji ne polažu ispit u ovom roku seminarski mogu braniti i u svakom narednom.

Kontrola i revizija

15. jun 2020

Rezultati drugog i trećeg kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Elektronsko poslovanje

15. jun 2020

Odbrana seminarskih radova na smeru Računovodstvo i revizija kod nastavnika Miroslava Jordović Pavlović održaće se u utorak, 16.06.2020. godine u 16h u kabinetu 315.

Softverska obrada multimedijalnih podataka

15. jun 2020

Ispit iz predmeta Softverska obrada multimedijalnih podataka planiran za 17.06.2020. godine u 13h pomera se za 17.06.2020. godine u 17h, zbog sprečenosti nastavnika.

Stručna praksa, Informacione tehnologije

15. jun 2020

Ispit iz predmeta Stručna praksa kod Miroslave Jordović Pavlović planiran za 17.06.2020. godine u 11h pomera se za 17.06.2020. godine u 9h, zbog sprečenosti nastavnika.

Programiranje CNC sistema 1

15. jun 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Programiranje CNC sistema 1 u junskom ispitnom roku.

Obrada rezanjem

15. jun 2020

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem u junskom ispitnom roku.

Alati i pribori

15. jun 2020

Rezultati sa ispita iz predmeta Alati i pribori. Upis ocena je u utorak 16.06.2020. godine u 16:00 časova, sala 205.

Kontrola i revizija

15. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Ispiti, dr Ljubica Diković

14. jun 2020

Ispiti kod dr Ljubice Diković iz predmeta Matematika 2 i Verovatnoća i statistika na osnovnim studijama i predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada i Algoritmi i diskretna matematika na specijalističkim studijama zakazani po rasporedu za 16. jun 2020. godine, održaće se 18. juna 2020. godine sa početkom u 12 časova, amfiteatar 302.

Hemija/Hemija 2

13. jun 2020

Rezultati prvog dela ispita iz predmeta Hemija/Hemija 2.

Uvod u objektno programiranje

13. jun 2020

Dodatni termin za kolokvijum MariaDB će se održati u ponedeljak 15.06.2020. godine u 08:00 časova, sala 208.

Savremene metode pripreme vode za piće

13. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Savremene metode pripreme vode za piće.

Hemija 1

13. jun 2020

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija 1.

Poslovno komuniciranje

12. jun 2020

Rezultati predispitnih obaveza iz nastavnih predmeta kod dr Radmile Novakovic-Kostić:

Objektno orijentisano programiranje

12. jun 2020

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje (generacija 2016) položio je jedan student: Janjić Marko IN047/16.
Usmeni deo ispita će se održati u petak 19. juna u 12 časova, lab 319.

Upravljačko računovodstvo

12. jun 2020

Rezultati ispita i kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Poslovno komuniciranje

12. jun 2020

Upis ocena za predmet Poslovno komuniciranje obaviće se u slušaonici 304 u utorak 16.06.2019. godine i to po sledećem rasporedu:

  • smer Menadžment i preduzetništvo od 09,30 do 10,00
  • smer Računovodstvo i revizija od 10,00 do 10,30
  • smer Turizam od 10,30 do 11,00

Turizam i kultura i Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

11. jun 2020

Ispiti u junskom ispitnom roku iz nastavnih predmeta Turizam i kultura i Saobraćaj i infrastruktura u turizmu kod dr Radmile Novaković Kostić održaće se u utorak, 16. juna 2020. godine sa početkom u 10h sala 109.

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

11. jun 2020

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 nalaze se u prilogu.

Konsultacije, mr Slobodanka Marković

11. jun 2020

Zbog službenog odsustva nastavnika, konsultacije planirane za ponedeljak 15.06.2020. godine, pomeraju se za utorak i sredu u terminu od 9.30-11.30 časova, kabinet 306.

Ispiti, dr Ivana Ćirović

11. jun 2020

Ispiti kod dr Ivane Ćirović koji su zakazani za 12. jun 2020. godine u 12 časova, pomeraju se za sat vremena i počeće u 13 časova.

C/C++

11. jun 2020

U prilogu se nalaze rezultati ispita iz predmeta C/C++. Usmeni deo ispita će se obaviti u terminu koji je predviđen rasporedom.

Kontrola i revizija

11. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Engleski jezik 1

10. jun 2020

Upis ocena i usmeni ispit za studente Informacionih tehnologija održaće se u ponedeljak, 15.06. u 8:30 h. Do pomirenja termina dolazi zbog poslovnih obaveza predmetnog nastavnika. Za ostale studijske programe važe stari termini.

Privredno pravo

10. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Privredno pravo.

Kontrola i revizija

10. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija kod dr Snežane Todosijević Lazović.

Statistika

10. jun 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Statistika.

Internet tehnologije

10. jun 2020

Raspored polaganja ispita iz predmeta Internet tehnologije.

Digitalna i HD televizija

10. jun 2020

Raspored polaganja ispita iz predmeta Digitalna i HD televizija.

WEB dizajn

10. jun 2020

Raspored polaganja ispita iz predmeta WEB dizajn.

Ruski jezik 1

09. jun 2020

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 1.

Kontrola i revizija

08. jun 2020

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Uvod u objektno programiranje

08. jun 2020

Rezultati popravnog kolokvijuma MariaDB iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Baze podataka

08. jun 2020

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Baze podataka.

Matematika 2

08. jun 2020

Upis predispitnih poena i kolokvijumi iz predmeta Matematika 2, biće organizovani u 14 časova u sali 109, umesto u 13 časova.

Kontrola i revizija

08. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Kontrola i revizija.

Upravljačko računovodstvo

08. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Engleski jezik 1

05. jun 2020

Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik 1 održače se u ponedeljak, 15.06.2020. godine, prema sledećem rasporedu:

  • studenti studijskih programa Turizam i Tehnološko inženjerstvo: 10:00 h
  • studenti studijskog programa Informacione tehnologije: 11:30 h
  • studenti studijskog programa Zdravstvena nega: 13:00 h
  • studenti studijskih programa Menadžment i preduzetništvo, Unutrašnja aritektura, Računovodstvo i revizija i Mašinstvo: 14:00 h
Za usmeni ispit pripremite se za odgovaranje na pitanja u vezi sa tekstovima iz udžbenika. U navedenom terminu budite ispred kabineta 316.

Konsultacije, dr Ivana Bojović

05. jun 2020

Konsultacije kod dr Ivane Bojović biće održaće se u petak 12.06.2020. godine u terminu od 10:00 do 14:00 časova.

Hirurgija sa zdravstvenom negom

05. jun 2020

Obaveštenje za praktični deo ispita iz predmeta Hirurgija sa zdravstvenom negom.

Menadžment investicija

04. jun 2020

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Menadžment investicija.

Kolokvijumi, dr Zorica Tanasković

04. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment strategije i razvoja, Strategijski menadžment, Industrijski menadžment, Organizacioja rada, Organizacija treninga i Ekološki menadžment.

Primarna zdravstvena zaštita

04. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Primarna zdravstvena zaštita.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

04. jun 2020

Оdbranа Seminarskih radova u junskom ispitnom roku iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika je u sredu, 10. 06. 2020. godine u 14:30h (sala 317).

Neurologija sa zdravstvenom negom

03. jun 2020

Obavešnjenje za praktični deo ispita iz predmeta Neurologija sa zdravstvenom negom.

Test, Stručna praksa

03. jun 2020

Test iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu za odlazak na Stručnu praksu u junskom ispitnom roku je planiran 17. 06. 2020. u 12h u sali 302. Materijal za pripremu za polaganje testa se nalazi kao teorijski deo u dnevniku stručne prakse. (Ovaj termin je naznačen i u rasporedu polaganja ispita u junskom ispitnom roku.) Polaganje testa se ne prijavljuje (ne treba ispitna prijava).

Računarske mreže

02. jun 2020

Rezultati kolokvijuma 1 i 2 iz predmeta Računarske mreže mogu se videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika.

Algoritmi i strukture podataka

02. jun 2020

Kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka neće biti održan u petak 05.06.2020. godine. Tačan termin održavanja kolokvijuma biće naknadno objavljen.

Uvod u objektno programiranje

02. jun 2020

Popravni kolokvijum iz predmeta Uvod u objektno programiranje biće održan u petak 05.06.2020. godine u 13:00 časova, kabinet 208.

Baze podataka

02. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Baze podataka. Popravni kolokvijum iz predmeta Baze podataka, SQL biće održan u petak 05.06.2020. godine u 09:00 časova, kabinet 208.

Kontrola i revizija

02. jun 2020

Rezultati drugog kolokvijuma iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija kpd dr Snežane Todosijević-Lazović.

Objektno orijentisano programiranje

02. jun 2020

Studenti koji su slušali predmet Objektno orijentisano programiranje pre školske 2019/20. godine, polažu ispit u celosti bez obzira da li su ranije položili neki od delova. Pismeni ispit će se održati 10. juna od 12 časova u lab 308. Studenti koji su slušali predmet 2019/20 u istom terminu brane predispitne obaveze (seminarski, kolokvijum).

Ginekologija i akušerstvo sa zdravtsvenom negom

01. jun 2020

Rezultati testa iz nastavnog predmeta Ginekologija i akušerstvo sa zdravtsvenom negom.

Kontrola i revizija

01. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija.

Upravljačko računovodtsva

01. jun 2020

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Upravljačko računovodtsva.

Prikaži vesti