Priprema za polaganje prijemnog ispita

Nastava počinje 09. maja 2016. godine!!!

VPTŠ i ove godine organizuje pripremnu nastavu za lakše polaganje prijemnog ispita iz matematike i opšte kulture.

Pripremna nastava se održava ponedeljkom i četvrtkom u periodu od 19-21h, u prostorijama Visoke poslovno-tehničke škole strukovnih studija u Užicu.

Nastavu realizuju priznati profesori i predavači Škole.

Za studijske programe Informacione tehnologije, Menadžment, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Građevinsko inženjerstvo, Računovodstvo i revizija i Маšinstvo se polaže prijemni ispit iz Matematike i Opšte kulture, dok se za studijski program Turizam polaže prijemni ispit samo iz Opšte kulture.

Obezbeđeno je 300 mesta na budžetu Republike Srbije.

Cena za sve studijske programe, osim Turizma, je 2.500,00 dinara za pripremnu nastavu iz Matematike i 2.500,00 dinara za pripremnu nastavu iz Opšte kulture.

Cena pripremne nastave za studijski program Turizam je 5.000,00 dinara.

Plaćanje je moguće izvršiti u 2 rate na žiro račun Škole 840-1147666-48 sa naznakom "Uplata za pripremnu nastavu iz matematike ili iz opšte kulture", zavisno za šta se uplaćuje.

Prijavite se na telefon 512-013 ili ovde.

Osvežite svoje znanje i postanite uspešan student VPTŠ.